Strona główna O nas Galeria Kontakt Polecamy Hurtownia
Powrót na stronę główną
Studio paznokci Depilacja laserowa Salon fryzjerski Szkolenia Enjoy Nails Professional

O nas

Drodzy Państwo, jeśli do nas trafiliście, to znaczy, że trafiliście dobrze :)

        Nasz Salon powstał w 2004r. W ciągu tych jedenastu lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie i uznanie wśród Klientów. Każdego dnia staramy się spełnić oczekiwania każdego z Nich. Dzięki profesjonalnym produktom z najwyższej półki dbamy o Ich bezpieczeństwo i o nasz komfort pracy.

Specjalizujemy się w stylizacji paznokci, od dziesięciu lat prowadzimy szkolenia dla przyszłych stylistów (i pasjonatów) paznokci. Pracujemy wyłącznie na produktach marki Enjoy Nails Professional oraz uzupełniająco na produktach Indigo. Dbamy również o Państwa dłonie i stopy.

Prowadzimy również szkolenia z Wizażu I stopnia oraz Lekcje Makijażu. Szkolenia prowadzą profesjonalne Wizażystki, które swoimi pracami zdobyły uznanie wśród wielu kobiet.

Od sierpnia 2013r czynny jest w Esstetica Salon Fryzjerski Expert Hair. Istnieje już od kilku lat i jest jednym z najlepiej prosperujących raciborskich Salonów Fryzjerskich. Salon Expert Hair to wykfalifikowana kadra z imponującym doświadczeniem!

W rok 2017 wkroczyliśmy z nową usługą jaką jest trwała depilacja najnowocześniejszym urządzeniem - Laserem diodowym LightSheer DESIRE.

Zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście, bo tylko w ten sposób przekonacie się, że usługi, które Państwu oferujemy są zdecydowanie na wysokim poziomie. Nasz personel gwarantuje profesjonalizm w miłej atmosferze. Nie ma w naszym zespole przypadkowych osób. Jakość jest podstawą tego, co mamy w swojej ofercie.

        Prowadzimy także hurtownię fryzjersko-kosmetyczną, gdzie znajdziecie Państwo produkty wielu wiodących firm. Są to produkty profesjonalne, których nie znajdziecie w drogeriach.

Naszą dumą jest sprzedaż profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci marki Enjoy Nails Professional. Rewelacyjna jakość i niesamowicie atrakcyjna cena.

Jeśli chcesz z nami współpracować - skontaktuj się z nami. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

W czerwcu 2014 otworzyliśmy nowy punkt sprzedaży w Rydułtowach!

Serdecznie zapraszamy!


Nieco o nas

Michał Kuśnierek
Właściciel hurtowni fryzjersko-kosmetycznej Esstetica, kilkunastoletnie doświadczenie w branży handlowej. Właściciel Enjoy Nails Professional - profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci.

Ewa Kuśnierek
Właścicielka salonu kosmetycznego Esstetica (od 2004r), Technik Usług Kosmetycznych (od 2003r), Dyplomowana Stylistka Paznokci (od 2003r), Dyplomowany Instruktor Stylizacji Paznokci marki SPN (2005r -2013r) i marki Enjoy Nails Professional (od 2013r), autorka kilku publikacji w czasopiśmie branżowym „Paznokcie”.

 

Sonia Kwiecień
Dyplomowana Stylistka Paznokci (od 2008r), Dyplomowany Instruktor Stylizacji paznokci SPN w salonie Esstetica (od 2011r do 2013r), Instruktor Stylizacji Paznokci Enjoy Nails Professional (od 2013r). Instruktor Pedicure (od 2013r). Prowadzenie szkoleń w j. angielskim.

 

Katarzyna Maja Samek
Dyplomowana Stylistka Paznokci, pedicurzystka (od 2015r). Dyplomowany Instruktor z zakresu Nail Art (2016r.).

Żaneta Skupnik
Dyplomowana Styliska paznokci, pedicurzystka (od 2016r).

 

Anna Duda
Specjalista w dziedzinie Depilacji laserowej LightSheere DESIRE.

Sonia Jakubczyk
Kierownik do spraw sprzedaży i zaopatrzenia w Hurtowni Fryzjersko-kosmetycznej Esstetica.

 

Danuta Hajduk
Kierownik do spraw sprzedaży i zaopatrzenia w Hurtowni Fryzjersko-kosmetycznej Esstetica – oddział Rydułtowy. Wieloletnie doświadczenie w branży handlowej.

Karolina Nowrotek
Sprzedawca w Hurtowni Fryzjersko-kosmetycznej Esstetica, obsługa e-sklepu Esstetica, realizacja zamówień klientów.

 

Hanna Grabiec
Sprzedawca w Hurtowni Fryzjersko-kosmetycznej Esstetica, obsługa e-sklepu Esstetica, realizacja zamówień klientów.

Aleksandra Suchanek Cielecka
Sprzedawca w Hurtowni Fryzjersko-kosmetycznej Esstetica, obsługa e-sklepu Esstetica, realizacja zamówień klientów.

 

Alicja Głód
Instruktor indywidualnych szkoleń z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1. Usługi wykonywania rzęs metodą 1:1, 2:1, 3:1 oraz Hollywood Efect.

Maja Magdziak
Uznana wizażystka, prowadzi szkolenia z wizażu, lekcje makijażu. Od 9 lat w zawodzie. Pracuje tylko i wyłącznie na produktach selektywnych i profesjonalnych, z najwyższej półki. Doświadczenie: Szkoła Charakteryzacji, Wizażu i Stylizacji Dziewulskich, Loondon School of Make Up.

Sandra Kaim Franica
Instruktor Wizażu, Wizażystka (od 2009r): makijaże ślubne, sylwestrowe, wieczorowe, studniówkowe, na pokazy mody oraz do sesji zdjęciowych. Doświadczenie: szkoła Beauty Art Kraków, szkolenie Make-up Star Warszawa.

Iwona Donga
Właścicielka salonu fryzjerskiego EXPERT HAIR. Fryzjer-stylista (od 2003r), szkolona przez znaną włoską stylistkę fryzur ONDINĘ POZZATELLO. Ukończyła seminaria „ MISTRZOWSKIE CIĘCIE" „ROMANTYCZNE INSPIRACJE". Długoletnia współpraca z firmą WELLA i obecnie szkolona przez tą markę. 

Karolina Mitrus                                    Właścicielka salonu fryzjerskiego EXPERT HAIR. Fryzjer-stylista (od 2004r). Ukończone szkolenie przedłużania włosów firmy HAIR TALK EXTENSIONS. Szkolona również przez znaną włoską stylistkę fryzur ONDINĘ PAZZATELLO. Długoletnia współpraca z firmą WELLA i obecnie szkolona przez tą markę.

Beata Jurkowska                        Ukończona 3-letnia szkoła fryzjerska. Wcześniejsza praca z marką L'OREAL (od 2006r.) Obecnie pracownik salonu fryzjerskiego EXPERT HAIR od 2008r. Wyjazdy na szkolenia i pokazy organizowane przez markę WELLA.

 

 
 
Strona główna   |   O nas   |   Usługi   |   E-sklep   |   Galeria   |   Kontakt   |   Polecamy
Copyright © 2008 by esstetica.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
realizacja Agencja Interaktywna zets.pl